Шойгу відсторонено від управління військами в Україні – розвідка

Російські офіцери і солдати, які мають досвід безпосередньої участі у війні, регулярно висміюють Шойгу через його неефективне і далеке від дійсності керівництво, зазначили у британській розвідці.

У російській армії висміюють міністра оборони Сергія Шойгу, який не має військової освіти і військового досвіду і не здійснює реального керівництва військами в Україні.

Про це повідомляє міністерство оборони Великобританії у Twitter у понеділок, 29 серпня.  

Вказано, що недавно незалежні російські ЗМІ повідомили, що через проблеми, з якими Росія стикається у війні проти України, Сергія Шойгу наразі відсторонено від керівництва військами, а оперативні командири безпосередньо інформують президента Володимира Путіна про хід війни в Україні.  

За даними розвідки, російські офіцери і солдати, які мають досвід безпосередньої участі у війні, регулярно висміюють Шойгу через його неефективне і не схоже на дійсне керівництво, оскільки прогрес Росії закульгав.

“Шойгу довгий час намагався позбутися репутації людини, яка не має вагомого військового досвіду, оскільки більшу частину кар’єри він провів у будівельному секторі й у міністерстві з надзвичайних ситуацій”, – пише британська розвідка.

Джерело: https://u-news.com.ua