Вбивці мирного населення України

Ось вони, безпосередні вбивці мирного населення України!
Ви коли-небудь замислювалися, як російські крилаті ракети поцілюють в українські дитячі майданчики, госпіталі, лікарні, торговельні центри, базари, електростанції та житлові будинки?
Більше не дивуйтеся. Завдяки агенції Belling Cat ми можемо познайомитися з командою, яка займається наведенням російських ракет на цивільну інфраструктуру.
Гроза російських спецслужб Христо Грозєв протягом останніх кількох місяців розслідував і збирав дані про команду, відповідальну за програмування російських крилатих ракет, запущених по цілях в Україні, часто вражаючи цивільну інфраструктуру.
Програмісти ракет є частиною великого Головного обчислювального центру Генерального штабу (GVC) збройних сил Росії.
Підрозділ GVC складається з трьох груп, приблизно по 10 інженерів в кожній групі, кожна з яких займається програмуванням траєкторії польоту одного конкретного типу високоточної ракети, яка запускається по території україни з моря, землі та повітря.
Журналісти розслідувачі з трьох країн Європи ідентифікували 33 військових інженерів, причетних до обстрілів крилатими ракетами цивільних обєктів в Україні. Усі їх імена і місцепроживання відомі.
Безпосереднім командиром підрозділу ракетного планування є полковник Ігор Багнюк.
Деякі з членів цього підрозділу також брали участь у плануванні ударів крилатими ракетами по цілях в Сирії та працювали в російському військовому командному центрі в Дамаску. Деякі також є кавалерами різноманітних бойових нагород, які їм персонально вручив президент Росії Володимира Путіна.
Одними із таких нагороджених є майор Андрій Іванютін, капітан Сергей Ільїн.
Зараз низка членів Європейського парламену веде переговори з керівництвом Ради ЄС негайно запровадити персональні санкції щодо усіх 33 встановлених співробітників Головного обчислювального центру Генерального штабу (GVC) збройних сил Росії, які спрямовують ракети на мирні обєкти України.
Ростислав Демчук