Бойовики захопили 40 кілометрів під Маріуполем після \”перемир’я\” – \”Азов\”

Від 5 вересня, коли в Мінську було домовлено про припинення вогню на Донбасі, російсько-терористичні війська захопили під Маріуполем майже 40-кілометрову територію.

Про це заявив командир полку спеціального призначення \”Азов\” Андрій Білецький у ефірі телеканалу новин \”24\”.

Білецький каже, що не бачить, щоб міжнародні спостерігачі допомагали українським силам на Донбасі, а навпаки, він гадає, що на міжнародних експертів \”є досить серйозний російський вплив\”.

Командир \”Азова\” навіть припускає, що спостерігачі підігрують терористам.

\”Насправді в день перемир’я фактично українські війська до ночі відійшли до Маріуполя, російські відійшли до Новоазовська. І між ними створилася 40-кілометрова буферна зона, яка і повинна була бути там делімітована і так далі. Цього не сталося\”, – сказав він.

\”Кожен день російські війська, користуючись тим, що українські не сходять зі своїх позицій, просувалися вперед, і зараз вони перебувають надзвичайно близько до українських позицій в Маріуполі, вони з’їли цю 40-кілометрову зону\”, – заявив Білецький.

\”Так от: як тепер ОБСЄ хоче проводити цей розподіл – фактично, на хвилину перемир’я чи вже в сучасній території, коли майже 40 кілометрів відібрано росіянами?\”, – додав він.

Напередодні речник Інфоцентру РНБО Андрій Лисенко заявив, що з 5 вересня сили АТО не відступили ні на метр.

Проте, відповідно до карт ситуації в зоні АТО, контрольована українськими військами територія з дня проголошення перемир\’я зменшилася, а територія під бойовиками – зросла.

Новини Партнерів