Тимчук: Російські спецслужби одержали вказівку зірвати мобілізацію в Україні

Тимчук: Російські спецслужби одержали вказівку зірвати мобілізацію в Україні Війська РФ готують наступ на інформаційному фронті.

Група \”Інформаційний спротив\” стверджує, що структурам інформаційно-психологічних операцій ГРУ ГШ ЗС РФ і ФСБ РФ дали завдання зірвати четвертий етап мобілізації в Україні.

Координатор групи, народний депутат Дмитро Тимчук стверджує, що операцію нібито планують проводити у взаємодії зі структурами \”інформаційної війни\” російсько-терористичних військ, створеними в окупованих районах Донбасу фахівцями ГРУ.

\”Головна мета операції – шляхом проведення широкомасштабної дезінформаційної кампанії зірвати, або ж максимально ускладнити проведення мобілізації, тим самим не дозволивши командуванню Збройних сил України та інших збройних формувань наростити кількість оперативних резервів, або ж істотно уповільнити та ускладнити цей процес\”, – йдеться в повідомленні.

Тимчук стверджує, що фахівці з РФ будуть цілеспрямовано виставляти у непривабливоку світлі діяльність антитерористичних сил, за рахунок інформації про \”нестерпні побутові умови, в яких перебувають українські військовослужбовці в зоні АТО; подання сил АТО як \”гарматного м\’яса\”; подання тероризму на Донбасі як \”народно-визвольного руху\” і т. д.\” через \”очевидців\” в соцмережах і навіть деякі українські ЗМІ.

\”З питань координації дій в рамках даної операції власне російських структур ИПсО і створених на окупованій території Донбасу відповідних структур вже відбулося як мінімум 2 організаційно-адміністративні наради\”, – стверджує представник ІС.

Про необхідність ще однієї хвилі часткової мобілізації в Міноборони заявили на початку грудня. Передбачається, що вона займе 1,5-2 місяці. Про повному мобілізацію мова поки не йде.

Російські ЗМІ вже давно поширюють інформацію, що ганьбить українських військових в Донбасі. У числі їх \”кращих\” сюжетів варто згадати \”розп\’ятого хлопчика\” у Слов\’янську та видачу солдатам Нацгвардії по два \”раба\”. Однак українські журналісти та активісти неодноразово звертали увагу на нездатність Міноборони України повною мірою забезпечити українські війська оснащенням, необхідним для ведення ефективних бойових дій. Крім того, досі не притягнуті до відповідальності відповідальні за такі масштабних військових катастрофах як оточення під Іловайськом, загибель 18 українських військових під Волновахою або падіння Іл-76 під Луганськом.

Джерело

Новини Партнерів