Церква закликає мобілізованих шостої черги бути чесними у своєму служінні

Церква закликає мобілізованих шостої черги бути чесними у своєму служінні Яка б хвиля мобілізації не йшла, Церква завжди нагадуватиме призваним на військову службу бути чесними у своєму служінні.
Про це говорить настоятель Свято-Воскресенського (Афганського) храму міста Києва, протоієрей Української Православної Церкви Сергій Ющик, повідомляє Центр інформації УПЦ.

«Військова служба є різновидом відповідальності перед суспільством, закріпленим у нашому законодавстві. Церква не втручається в сферу правових відносин суспільства. Якщо ці відносини, звичайно, не примушують її людей відмовитися від віри в Бога», – зазначає отець Сергій.

За його словами, до церковної компетенції належить питання не про те, служити чи ні, а як служити.

«Коли до Ісуса Христа звернулися з подібним суспільно-правовим питанням про податки, Він відповів: «Віддайте кесареве кесареві, а Боже Богові». Кесареве у військовій службі – це виконання суспільного обов’язку, а Боже – за будь-яких обставин бути чесним у своєму служінні», – підкреслює протоієрей УПЦ.

Як повідомлялося, 18 червня цього року в Україні почалася шоста черга часткової мобілізації, яка триватиме до 17 серпня.