“Героям слава”: Як на єгипетському курорті бійці АТО ледь не до смерті налякали росіян

“Героям слава”: Як на єгипетському курорті бійці АТО ледь не до смерті налякали росіян   “Гордим” мешканцям РФ довелося вдавитися в лежаки, щоб стати непомітними.

Розговорилися сьогодні у морі з жінкою з Києва. Тут всі, хто з Києва, одразу сповіщають, що вони з Позняків чи з Дорогожичів чи ще звідкись. Жінка, трохи вже старша, російськомовна, типова така киянка, з Позняків, відпочивала тут, в Хургаді, навесні.

Якось, каже, бачу, на пляж завалили такі хлопці, міцні, компанією, і засмага така, як навколо майки. Вона з ними перекинулася кількома словами, спитала, хто, звідки. Кажуть, з АТО, з Кіровограда, тобто, там базуються.

Далі жінка розказує, що, видно, ввечері, хлопці добре посиділи. І вранці прийшли на пляж ще в гуморі. А на пляжі всі такі лежать, напівсплять, загорають, дрімають, перемовляються. Практично всі говорять російською. Не зрозуміло, хто звідки.

І раптом хлопці своїми молодечими горлянками як крикнуть разом серед цього сонного царства – Слава Україні! І пляж в одну секунду як гаркне – Героям Слава! І попідскакували, і запосміхались, і руками замахали. А частина пляжу ще щільніше вдавилася у лежаки і рушники. Видно, задрімали сильно) Розкішна історія! Наталка ДІДЕНКО
Джерело: http://patrioty.org.ua/geroyam-slava-yak-na-yegipetskomu-kurorti-biytsi-ato-led-ne-do-smerti-nalyakali-rosiyan/

Новини Партнерів