В Чернівецькій області розпочалась реформація військкоматів

           В Чернівецькій області тривають заходи щодо поетапного переходу військових комісаріатів у територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП).

          Структура органів місцевого військового управління, яка замінить радянську систему, відповідатиме стандартам НАТО та спрямована підвищити ефективність роботи з військовозобов’язаними, резервістами і ветеранами в системі надання послуг з їх соціального і правового захисту.

          ТЦК та СП діятимуть за двома основними напрямками – оборонному та соціальному. Оборонна робота полягатиме в комплектуванні особовим складом Збройних сил України, організації та введенні територіальної оборони, соціальна – в наданні соціальної, юридичної підтримки військовослужбовцям, військовим пенсіонерам, тим хто перебуває в резерві, ветеранам війни та їх сім’ям.

          Реформовані військкомати нагадуватимуть центри надання адміністративних послуг: в них буде ресепшн та місця прийому людей профільними фахівцями.

          Переформування військових комісаріатів у територіальні центри комплектування та соціальної підтримки планується завершити до 30 грудня       2019 року як в області, як і по всій Україні.