Урсула фон дер Ляєн: “ЄС хоче, щоб Україна перемогла у боротьбі з російськими агресорами!”

Наш власний кореспондент Ростислав Демчук передає з Брюсселя:
-Президент Європейської Комісії Урсула фон дер Ляєн закликала крзаїни Євросоюзу заборонити імпорт нафти з Росії в межах шостого пакету санкцій у відповідь на російську війну проти України.
Про це вона заявила виступаючи 4 травня перед депутатами Європейського парламенту. Крім того новий пакет санкцій стосується російських військових командувачів причетних до злочинів в Україні, зокрема в Бучі та Маріуполі, і позбавлення трьох російських державних медіакомпаній. Європа має дуже особливу відповідальність щодо України. З нашою підтримкою українці можуть від будувати свою країну для наступного покоління…едіакомпаній можливостей поширювати свій контент у Європі, – зазначила Урсула фон дер Ляєн.
Крім того президентка Єврокомісії у своєму виступі перед європарламентарями сказала чимало добрих слів підтримки на адресу Україну й українськогонароду.
“Вони воюють за свої основні національні ідеї, що саме вони, українці визначають своє майбутнє, а не лідер якоїсь іншої держави. Що значення має міжнародний закон, а не право сильнішого. І що Путін повинен заплатити високу ціну за свою жахливу агресію. Путін хотів стерти Україну з карти світу. Звісно, він не досягне своєї мети і успіху. Навпаки: Україна обєдналася і повстала проти агресії. А його власна країна — Росія тоне”. Заявила Урсула фон дер Ляєн.
“Шановні депутати. Ми хочемо, щоб Україна перемогла в цій війні. Ми також хочемо створити умови для успіху України після війни…”.
Завершила свій виступ президент Європейської Комісії на дуже високій мажорній ноті: “Слава Україні і хай живе Європа!”

peredplata