До двох років обмеження волі загрожує буковинцю за ухиляння від сплати аліментів

Чоловік заборгував колишній дружині майже 87 тисяч гривень на утримання сина. За зверненням жінки дізнавачі поліції проводять досудове розслідування та наразі повідомили порушнику про підозру в ухиленні від сплати коштів на утримання дитини.
На початку грудня цього року до поліції звернулася 30-річна жителька Чернівецького району і повідомила, що колишній чоловік упродовж тривалого періоду часу не виплачує аліменти на утримання їхнього сина.
Під час досудового розслідування поліцейські відділення № 2 (м. Кіцмань) Чернівецького райуправління поліції з’ясували, що відповідно до рішення суду, 34-річний житель Кіцманської громади повинен був виплачувати заявниці аліменти на утримання їхнього спільного 9-річного сина до досягнення ним повноліття.
Чоловік знав про встановлене судом зобов’язання, однак ігнорував його. Загалом з лютого 2015 до грудня 2022 року порушник заборгував жінці майже 87 тисяч гривень.
Дізнавачі поліції повідомили буковинцю про підозру у вчиненні кримінального проступку, передбаченого частиною 1 статті 164 (Ухилення від сплати аліментів на утримання дітей) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.
 
Джерело: відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області

peredplata