Мафія випадково розчинила в кислоті не того чоловіка: розв’язка історії здивує

 Члени італійської мафії запропонували сім’ї загиблого фінансову допомогу за те, що вони вбили його помилково.
В Італії два боси мафіозного клану “Польверіно” запропонували родичам постраждалого компенсацію у 60 тисяч євро — вони розчинили в кислоті не ту людину. Про це пише The Telegraph.
За даними видання, 2000 року 26-річного Джуліо Джаччо вбили пострілом у голову і розчинили в кислоті. Двоє членів мафії в Неаполі вважали, що він має сексуальні стосунки із сестрою одного з них.
Але це був випадок хибної ідентифікації — Джаччо не мав нічого спільного ані з нею, ані з кланами, які контролюють організовану злочинність у Неаполі.
56-річний Сальваторе Каммарота та 64-річний Карло Наппі, які вже мають судимості за мафіозні злочини, запропонували сімʼї загиблого 60 тисяч євро і нерухомість вартістю 120 тисяч євро. Але сімʼя відмовилася від пропозиції і вимагає правосуддя.
Чоловіків арештували лише у грудні 2022 року. “Польверіно” — один із найбільших кланів неаполітанської мафії, який контролював трафік гашишу. У Неаполі та його околицях він також займався рекетом, мав монополію у сфері азартних ігор. Йому належали сотні об’єктів нерухомості, торгові центри, зали гральних автоматів, йдеться у комюніке міністерства. 2013 року майже 100 учасників угруповання було заарештовано в Італії та Іспанії.

Продовження читайте тут: https://expres.com.ua/news/28815/?fbclid=IwAR1-Rb6Z_xsTQiIJU0HtEZ2muPY8OFnlrm1PleFh62YQx__y1WPUapw_GDk

peredplata