Шуфрич – це нечисть, яка взагалі немає права називатись українцем

На голову не налазить, але слуги хочуть ліквідувати комітет з питань свободи слова, а не позбавити Шуфрича керівництва ним, аби.. НЕ ОБРАЗИТИ ЙОГО
Звертаюсь до влади і до всіх каналів, які подають цю новину під соусом “владної хитрості”: Шуфрич – це нечисть, яка взагалі немає права називатись українцем. Ображатиметься він чи ні, він – агент Кремля, як і його друзі – медведчук, рабінович та ім’я їм легіон.
Комітет з питань свободи слова навіть за януковича був майданчиком, де опозиція могла захищати журналістів та виступати проти політичної цензури.
Тепер його хочуть ліквідувати і об’єднати з комітетом прав людини. Зрозуміло, що під головуванням Шуфрича комітет свободи слова став безликим і пустим.
Але! Треба думати над тим, як вберегти свободу слова у нашій державі. Тому комітет мусить існувати, мусить перезапуститись і ефективно працювати під головуванням і за участю принципових депутатів!
У нас держава 1,5 роки знаходиться в тотальній політичній цензурі. Якщо ми хочемо в ЄС, якщо ми хочемо в НАТО – то свобода слова, яка є основою демократії, має бути в пріоритеті.
Ми вже давно боремось, щоби опзжежників не було у Верховній Раді. Але я бачу, владі абсолютно на це наплювати. Їм цікавіше тішити Шуфричів і пилити державний бюджет. З крайнього – московськомовний телеканал FREEDOM замовив тексти для написання в декілька разів дорожче, ніж воно коштує на ринку!
Софія Федина

peredplata