На Буковині судитимуть правоохоронця, який за гроші переправляв ухилянтів через кордон

Незаконне переправлення осіб через держкордон – на Буковині судитимуть правоохоронця.
Джерело: Чернівецька обласна прокуратура.
Прокурори Чернівецької обласної прокуратури передали до суду обвинувальний акт стосовно працівника правоохоронного органу за фактом незаконного переправлення чоловіків через державний кордон України (ч. 3 ст. 332 КК України).
За даними слідства, обвинувачений, переслідуючи корисливу мету незаконного збагачення, за 3500 євро організував незаконне переправлення до Румунії військовозобов’язаного громадянина.
Встановлено, що у серпні минулого року, знаючи, що його «знайомі» готують незаконне переправлення чоловіків поза пунктами пропуску до Румунії, правоохоронець домовився з ними і за свого «клієнта».
Працівника органів правопорядку разом з іншими фігурантами (матеріали відносно них вже передано до суду) викрили прикордонники під час спроби транспортувати військовозобов’язаних до заздалегідь визначеного місця перетину кордону.
Досудове розслідування здійснювали слідчі територіального управління ДБР, розташованого у місті Хмельницькому, за оперативного супроводу обласних управлінь СБУ, ДСР та ДВБ НП України і прикордонників.

peredplata

Залишити відповідь