Хто краде будинок \”Нашої України\” у Чернівцях?

Хто краде будинок "Нашої України" у Чернівцях?Кому революція гідності і оборона держави, а хто в цей час розпочав процес приватизації приміщення в історичному пам’ятнику в центрі Чернівців

Приміщення спільної комунальної власності в історичному будинку побудови 1747 року по вул. Головній, 29 (фото 1) депутати Чернівецької обласної рада віддають фізичній особі під приватизацію. Ще недавно в цих приміщеннях знаходився обласний офіс партії «Наша Україна».

Звернімо увагу як це робиться. У назві рішення сесії №30-25/14 від 11квітня 2014р. йдеться «Про списання, передачу та реконструкцію окремого майна спільної власності територіальних громад…» (фотодокумент 2). А на виході маємо рішення п.3 про надання згоди фізичній особі «…для подальшого переобладнання їх під житло…» (фотодокумент 3).

Шановні буковинці!

Чи ви погоджуєтесь з тим, що спільне громадське майно в одному з найдавніших будинків міста доавстрийського періоду стає власністю однієї фізичної особи ? Чим займаються депутати Чернівецької обласної ради в цей тривожний час?

Голова виконкому ЧОО «Майдан» Г.Абрам’юк