Саакашвілі пропонує посадити чотирьох провідних злодіїв

Саакашвілі пропонує посадити чотирьох провідних злодіївЯк швидко приборкати корупцію у владі: в Україні треба посадити чоловік двадцять, але знакових. На цьому все закінчиться.

Ківалова, наприклад. Коломойського, наприклад. Авакова – ну це очевидно. Не за склянку, а за відео (воно є в інтернеті), де видно, як у нього в кабінеті все розкладається, вирішується.

За нелегальне казино, яке неможливо закрити вже два роки, де його син програє стільки, скільки не заробляє пересічний українець за все життя. Все дуже просто. І, звісно, треба посадити Ахметова – символ української корупції”, – заявив він

При цьому Саакашвілі запевнив, що він не є прихильником масових посадок. “Я прихильник того, щоб показати принциповий приклад – щоб іншим неповадно було. Конфіскувати все неможливо.

Але можна створити умови, коли ми їх примусово-договірним способом змусимо витрачати на інфраструктуру, наприклад. Або я не знаю… Нехай готелі будують на узбережжі. Нехай ці старі корупціонери вкладають гроші в країну, і це принесе і їм комфорт, і користь економіці, – сказав він.

Джерело: lifeinvest

Новини Партнерів