Українські корупціонери від влади знову в центрі уваги усього світу..

Українські корупціонери від влади знову в центрі уваги усього світу..Наш власний кореспондент Ростислав Демчук передає з Брюсселя:

-Розіслали інформаційний бекграунд в провідні ЗМІ світу про наших папуасів – мільярдерів при владі. Вже є реакція й зі США. Чесно кажучи не думав, що менше ніж за добу вибухне такий грандіозний скандал.
Ось що пише американський часопис \”Вашингтон Пост\” (Білий Дім і Держдеп):
1). https://www.washingtonpost.com/…/how-western-aid-enables-g…/
Гроші від західних країн дозволяють українській владі далі грабувати Україну і не працювати над її реформуванням.
Про це пишуть експерт з політичних ризиків в країнах, що розвиваються, Нейл Абрамс і професор політології Каліфорнійського університету Стівен Фіш у статті для американського видання Washington Post.
\”За останні 25 років західні донори влили мільярди доларів в посткомуністичну Україну, ставлячи перед собою дві головні цілі: допомогти країні створити міцну ринкову економіку і закласти фундамент правової держави. Однак, західні гроші лише допомогли українським елітам не працювати над реформуванням своєї країни і далі продовжувати грабувати її\”, — йдеться у матеріалі.
Автори вважають, що навіть зараз в Україні процвітає корупція в державних структурах високого рівня.
Експерти нагадують про політичну кризу, яка закінчилася не так давно призначенням нового уряду. Проблеми почалися з відставки міністра фінансів , яка виявила, що \”скромні успіхи економічних реформ були змиті безкарністю на \”верхівці\” і відсутністю прогресу в реформуванні суспільних служб\”.
\”Грабіж державних компаній олігархами і чиновниками, серед яких особи, наближені до президента і колишнього прем\’єр-міністра, триває. Приватизація держкомпаній не допоможе. Як свідчить історія, вони просто будуть продані поплічникам чиновників. Податкове і митне шахрайство разом з різними субсидіями дуже довго збагачують потужних інсайдерів і тим самим руйнують державний прогрес,\” — йдеться в статті.
Автори наголошують, що українські лідери здатні створити ефективні структури, які б запобігали таким розкраданням, але їхній \”необмежений доступ до західної допомоги звільнив їх від необхідності це зробити\”.
Згідно з даними Global Financial Integrity, з кожним доларом, який надходить в Україну, шість залишають її територію.