Фищук хоче судитися з БукІнфо і газетою “Час”, бо ці ЗМІ “дискредитують владу”

Голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук має намір судитися із двома ЗМІ. Про це він повідомив сьогодні, 26 вересня, на прес-конференції.

Причина звернення до суду — повідомлення у ЗМІ про те, що Олександра Фищука відсторонили від обов’язків голови Чернівецької ОДА за результатами перевірки Кабміну, – інформує molbuk.ua.

“Деякі буковинські засоби масової інформації попилувалися і вже зранку надрукували, що голову Чернівецької ОДА відсторонили від обов’язків. Я готую на них позов, бо я вважаю, що йде дискредитація влади”, – сказав Фищук.

Посадовець зазначив, що судитиметься із тими, хто подає неправдиву інформацію і назвав ЗМІ.

“У суд буду подавати на тих, хто розповсюджує неправдиву інформацію, що я усунутий від посади. У першу чергу це БукІнфо. А також на газету “Час”, бо вони дуже часто роблять зсилки один на другого. Зараз я підбираю адвоката” – розповів губернатор.

 

*****

 

Нагадаємо, за результатами перевірки Кабміну проти О.Фищука застосували дисциплінарне провадження. Рішення перевірки Чернівецької ОДА Кабінетом міністрів – виконавча дисципліна Чернівецької обласної адміністрації у районах на незадовільному рівні. Тому запропонували провести дисциплінарне провадження стосовно голови обласної ОДА. Про це на прес-конференції повідомив голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук. Він зазначив, що з цим рішенням не погоджується.

Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Фищук заперечив чутки про його відставку. “Якби мене звільнили, я б тут не сидів”, – сказав Фищук. За його словами, комісія Кабінету міністрів України у складі 54 чоловік з різних відомств та міністерств провела перевірку, яка тривала майже 2 тижні. Зафіксували 69 порушень та 34 недоліки.

– Ми подали заперечення, бо не вважаємо більшість вказаних недопрацювань порушеннями. Можливо, це лише недоліки. Можливо. Керівник групи Сергій Дехтяренко написав доповідну на ім’я прем’єр-міністра. Він вказав, що виконавча дисципліна Чернівецької ОДА та в районах області на незадовільному рівні, тому запропонував провести дисциплінарне провадження стосовно голови ОДА. Звичайно, я розумію свою відповідальність, що я відповідаю за ситуацію по всій області. Мене збурило, що такі заключення робить людина із сумнівним минулим, яка підлягала люстрації, – каже Олександр Фищук.

Новини Партнерів