Священик з Буковини Лонгін назвав Патріарха Варфоломія розкольником

Настоятель Банченського монастиря Михайло Жар (Лонгін) назвав Вселенського Патріарха Варфоломія розкольником, а собор – сатанинським зібранням.

Про це йдеться в листі Архієпископа Лонгіна до Патріарха Варфоломія як відповідь на запрошення до участі в об’єднавчому соборі. Фото листа оприлюднила у соціальній мережі Facebook Тетяна Деркач, журналістка видання “Cerkvarium”.

У зверненні до Патріарха, настоятель Свято-Вознесенського монастиря заявляє, що “повертає запрошення на розкольницький собор, відмовляючись від участі в ньому”.

“Ви хочете привести розкольників і єретиків до канонічної єдності без їхнього покаяння і повернення в лоно канонічної Православної Церкви”, – йдеться в листі.

За словами Жара, архієреї УПЦ висловлюються проти “штучного” собору і не будуть брати участь в ньому.

Окрім того, настоятель Банченського монастиря звинуватив Вселенського Патріарха у зловживанні церквою і вірою.

“Перед Богом ми всі рівні, в Православній Церкві немає наших і Ваших. Обурливо, що Ви присвоїли собі папство всього Православ’я і намагаєтеся зруйнувати Церкву Господню і Істину!” – написав Лонгін.

“Я повертаю Ваше запрошення на розкольницький собор, відмовляючись від участі в ньому”, – підсумував настоятель Банченського монастиря.

 

Головне фото – скрін, YouTube.

peredplata