Хто з буковинців увійшов до нового «санкційного» списку Росії

Уряд Росії своєю постановою розширив більш, ніж на 200 юридичних та фізичних осіб список осіб та організацій, які підпадають під спеціальні економічні заходи.

Як повідомляє molbuk.ua, до оприлюдненого сьогодні санкційного списку увійшли 14 уродженців та вихідців з Чернівецької області.

Зокрема, до розширеного списку увійшли нардепи з Буковини Максим Бурбак, Михайло Гаврилюк, Олександр Дроздик, Віктор Король, Богдан Онуфрик, Оксана Продан, Сергій Рудик, Іван Рибак, Владислав Севрюков, Григорій Тіміш та Микола Федорук.

Водночас у списку присутні прізвища головного військового прокурора України Анатолія Матіоса, в.о. міністра інформаційної політики Юрія Стеця та екс-прем’єр-міністра, лідера партії “Народний фронт” Арсенія Яценюка.

Водночас до списку серед буковинців не увійшли: екс-голова Чернівецької ОДА, нардеп “Опозиційного блоку” Михайло Папієв, його однопартієць Іван Мирний, а також депутат БПП Марія Матіос.

У документі наголошується, що спеціальні економічні заходи будуть застосовуватися “у зв’язку з недружніми діями України щодо російських громадян і юросіб”.

Як відомо, у листопаді цього року російський уряд оприлюднив санкційний список щодо 322 українських громадян і 68 компаній. Тоді до “санкційного” списку серед уродженців Чернівецької області потрапили: народні депутати Максим Бурбак, Михайло Гаврилюк, Богдан Онуфрик, Владислав Севрюков, Григорій Тіміш. Також у списку присутні прізвища лідера політичної партії “Народний фронт” Арсенія Яценюка, головного військового прокурора України Анатолія Матіоса та в.о. міністра інформаційної політики Юрія Стеця.