У Тбілісі журналіст позбувся ока в ході розгону протестувальників Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/world/10592457-u-tbilisi-zhurnalist-pozbuvsya-oka-v-hodi-rozgonu-protestuvalnikiv-video.html?fbclid=IwAR1ZlchEBnI5sqYVJxNLD039kDJkSTt7Vtf2JPwm3t-UJ1e3ktkBLV7jQrw

За попередніми даними, в обличчя співробітника ЗМІ потрапила гумова куля, якими поліцейські стріляли в натовп мітингувальників. На даний момент відомо про поранення чотирьох співробітників ЗМІ / скріншот з відео Один з журналістів внаслідок розгону протестуючих біля будівлі парламенту в Тбілісі втратив око. Про це повідомило радіо Fortuna з посиланням на джерело.

Імовірно, журналісту в обличчя потрапила гумова куля, якими поліцейські стріляли в натовп мітингувальників. За попередніми даними, постраждалий – співробітник однієї з місцевих телекомпаній. Раніше грузинський Перший канал повідомив про одного постраждалого журналіста. Пізніше стало відомо про поранення чотирьох співробітників ЗМІ.

Також про постраждалих повідомили телекомпанія Руставі-2 і грузинське інформагентство Інтерпресньюс. Як повідомляв УНІАН, масові протести в Тбілісі спровокував виступ депутата-комуніста російської Держдуми Сергія Гаврилова, який прибув на Міжпарламентську асамблею православ’я, що проходила в парламенті Грузії.

Протестувальники виступили проти російської окупації Грузії, а також вимагали відставки спікера парламенту, керівників МВС і Служби державної безпеки. У сутичках, за даними Міністерства охорони здоров’я Грузії, постраждали 69 осіб.

При цьому відомство стверджує, що понад половина з них – поліцейські. Нагадаємо, у серпні 2008 року Росія окупувала 20% території Грузії, створивши дві так звані держави – Абхазію і Південну Осетію, і згодом визнавши їх незалежність. Ці регіони вже понад 10 років існують виключно на дотації від РФ, а визнали їх лише кілька країн світу.

Грузія перервала дипломатичні відносини з Росією у вересні 2008 року.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/world/10592457-u-tbilisi-zhurnalist-pozbuvsya-oka-v-hodi-rozgonu-protestuvalnikiv-video.html?fbclid=IwAR1ZlchEBnI5sqYVJxNLD039kDJkSTt7Vtf2JPwm3t-UJ1e3ktkBLV7jQrw