Протест підприємців у Чернівцях: Каспрук пояснив, чому не можуть дозволити роботу ринків.

Міський голова Олексій Каспрук наголосив, що роботу ринків у Чернівцях припинено відповідно до рішення обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Про це він сказав у прямому ефірі у фейсбуці, коментуючи сьогоднішню акцію протесту підприємців Калинівського ринку та ринку на вул. Зеленій під стінами ОДА, пише molbuk.ua.

Посадовець повідомив, що звернувся до влади області з клопотанням про те, щоб зробити виняток для гуртової торгівлі на великих ринках міста.

“На сьогодні рішенням обласної комісії з питань ТЕБ та НС заборонена робота ринків на території Чернівецької області. Все, крапка. Ніякі рішення міської влади, ніякі рішення мера, сесії міської ради, міської комісії це змінити не можуть. Це може змінитись тільки, якщо покращиться ситуація з захворюваністю і будуть послаблення. Ми звернулися з проханням дозволити оптову і дрібногуртову торгівлю у вигляді винятку, враховуючи, що в Чернівцях немає великого гуртового ринку сільськогосподарської продукції. Щоб мінімум маленькі магазинчики в Чернівцях могли отримати свіжі продукти.

Були емоційні розмови з підприємцями. З одного боку, в нас висока захворюваність, і я за те, щоб контакти між людьми були мінімальні. З іншого боку розумію, що життя також має продовжуватися, і ми звернулися до вищих органів, до обласної комісії з клопотанням, щоб знайти якийсь механізм і дати змогу торгувати свіжою городиною, овочами, фруктами. Буде таке рішення – будемо виконувати. На сьогодні мусимо виконувати те рішення, яке прийнято – про тимчасове припинення роботи продовольчих ринків”, – сказав мер.

Каспрук додав, що з цього питання сьогодні було скликано позачергове засідання міськради, але ні про що не домовилися. Тож рішення про закриття ринків надалі в силі.