Поліцейського одного з відділів Буковини підозрюють у незаконному прослуховуванні свого колеги

Чернівецька обласна прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні відносно колишнього начальника одного з відділів поліції в Чернівецькій області за фактом незаконного використання спеціальних технічних засобів для отримання інформації.

За даними слідства, упродовж квітня – травня цього року, поліцейський незаконно отримував на власний мобільний телефон дзвінки з акустичними сигналами, іншими звуками, рухами, діями з кабінету підлеглого працівника.

Правоохоронцю повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 359, ч. 2 ст. 359 (незаконні придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації) Кримінального кодексу України

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось слідчими територіального управління ДБР, розташованого у місті  Хмельницькому, за оперативного супроводу  УСБУ в Чернівецькій області та Чернівецького управління внутрішньої безпеки ДВБ Нацполіції.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Чернівецької обласної прокуратури.