Відому лікарку з Чернівців викликають в поліцію після її критики на адресу ОДА

Лікарка-інфекціоністка Чернівецької обласної клінічної лікарні Ольга Кобевко заявила, що правоохоронці викликають її для надання пояснень після її критики на адресу керівництва Чернівецької ОДА.

Про це Кобевко сказала сьогодні у прямому ефірі на своїй сторінці у Facebook.

 

Медик переконана, що її викликають за заявою заступниці голови Чернівецької ОДА Наталії Гусак, яку Кобевко критикувала у своїх прямих ефірах у соцмережі.

“Мене вже викликають правоохоронні органи по заявах пані Гусак. Завтра замість того, щоб бути на обході пацієнтів, замість того, щоб коригувати лікування, дивитися, які є потреби у тих пацієнтів, які в мене є, замість того, щоб комусь допомогти, я повинна бути у слідчого і давати пояснення. Пояснення по своїм відео у Facebook. Не по якихось кримінальних справах, порушенню закону, а через свої вислови, які я робила в соцмережах, і які дуже не подобаються пані Гусак”, – сказала лікарка.

Вона назвала цю ситуацію тиском на медиків та перешкоджанням її професійної діяльності.

Раніше Кобевко в прямому ефірі у фейсбуці звинуватила керівництво обласної державної адміністрації у байдужості до проблем медиків, які борються з коронавірусом. Зокрема, вона зауважила, що влада за сім місяців епідемії не доклала жодних зусиль для забезпечення лікарні киснем та концентраторами, а деякі пацієнти приходять із власними балонами.