У Чернівцях підприємиця вигнала зі свого магазину двох поліцейських, які прийшли до неї з «карантинною» перевіркою – відео.

У Чернівцях приватна підприємиця Анжела Гуріна змусила співробітників поліції покинути магазин, в який вони прийшли із перевіркою.

Відповідні відеозаписи жінка опублікувала на своїй сторінці у Facebook, пише molbuk.ua

На відео видно, що двоє осіб у поліцейській формі увійшли до магазину з одягом у Чернівцях.

Правоохоронці повідомили авторці відео, що “зафіксували порушення”.

Жінка попросила своїх гостей продемонструвати їй посвідчення, які підтверджують, що вони – співробітники поліції. Підприємиця виявила невідповідність на посвідченні одного з правоохоронців: зокрема, на його посвідченні був напис “Поліція”, проте не було напису “Посвідчення”.

“Ви знаєте, що воно не відповідає стандарту? Ви це чули? Тобто, це не є посвідчення”, – сказала Гуріна.

Проте поліцейський намагався перевести тему: “Ми не на рахунок цього говоримо”.

Пані Анжела поцікавилась у правоохоронців, на підставі чого вони прийшли до неї.

“Ви розумієте, що не маєте права заходити на приватну територію?”, – поцікавилась жінка.

На це співробітник поліції відповів, що підприємиця не має права працювати.

“Ви знаєте Конституцію? Стаття 42 і 43 говорять про те, що я маю право працювати. Ви оскаржуєте це? У мене є право працювати”, – відповіла жінка, намагаючись дізнатися, що саме вона порушує.

Водночас жінка поскаржилась на те, що правоохоронці “тихо говорять і очі ховають”:

“До своїх матерів краще йдіть і говоріть їм, що вони не мають права працювати та годувати свої сім’ї”, – сказала пані Гуріна.

Згодом інший правоохоронець намагався пояснити жінці, що в умовах “червоної” зони заборонена торгівля в непродовольчих магазинах. Проте підприємиця продовжувала стверджувати, що це є порушенням її конституційних прав.

Зрештою, жінка попросила силовиків покинути приміщення її магазину.

“Я зараз викликаю слідчо-оперативну… Бо ви мені заважаєте працювати. Я вам підніму усі суди, щоб ви знали… І Клічука, і Осачука…”, – сказала А. Гуріна, після чого правоохоронці таки покинули її магазин.

Як відомо, з 1 березня у Чернівецькій області встановлено “червону” зону карантинних обмежень, згідно з якою в регіоні заборонено, в тому числі торгівлю в непродовольчих магазинах.