Суд виніс постанову щодо священника, який погрожував поліції.

 
 

На священника Московського патріархату Василя Савку, якого затримали п’яним за кермом у селі Коровія і який погрожував правоохоронцям “всадити кулю в лоб” і називав їх “бандерівцями” та “хохлами”, наклали штраф та позбавили права керування транспортом на рік.

Відповідну постанову виніс Глибоцький районний суд, пише molbuk.ua

Зокрема, 14 травня постановою судді Глибоцького районного суду громадянина Василя Савку визнали винним у керуванні транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння та наклали адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 17 тисяч гривень з позбавленням права керування транспортними засобами на один рік (єдине можливе стягнення, передбачене для водіїв ч.1 ст. 130 КУпАП).

Постанова суду на даний час не набрала законної сили, оскаржена особою, яка притягується до адміністративної відповідальності, а тому справа перебуває на апеляційному розгляді в Чернівецькому апеляційному суді.

Крім цього, за результатами розгляду судом направлено лист до УСБУ в Чернівецькій області з метою відповідного реагування на факти, встановлені під час судового розгляду.

Нагадаємо, на Буковині священник Московського патріархату Василь Савка, якого п’яним за кермом затримали в селі Коровія, погрожував правоохоронцям “всадити кулю в лоб” і називав їх “бандерівцями” та “хохлами”. Від проходження огляду на стан сп’яніння чоловік відмовився.