Геннадій Москаль: “В нинішній системі МВС і Нацполіції нема кому розкрити вбивство Павла Шеремета…”.

Хоч я вже давно не ношу погонів – мені прикро і соромно за МВС, нинішні “специ” якого вже п’ять років не можуть розкрити вбивство Павла Шеремета, – заявив колишній заступник міністра внутрішніх справ Геннадій Москаль. – Вбивство, скоєне в центрі Києва з використанням вибухівки, скоєне нагло, цинічно та демонстративно, під камерами відеоспостереження та на очах у перехожих. Для будь-якого керівника розшуку, кримінальної поліції, замміністра по кримінальній, зрештою, для міністра – ця справа мала б стати справою честі. Натомість вона стала розмінною монетою у політичних ігрищах силовиків, аргументом у боротьбі за посади та приводом для чергових пустопорожніх обіцянок пройдисвітів. Як результат – на лаві підсудних опинилися скоріше за все невинні, з життя яких вирвані роки, а справжні злочинці – гуляють на свободі. А також планують і здійснюють чергові злочини –  я в цьому навіть не сумніваюся.

З прикрістю мушу констатувати: в нинішній системі МВС і Нацполіції нема кому розкривати цей злочин. Бо професійне (і у більшості своїй аполітичне) ядро з системи майже повністю вимите політичними цунамі, а більшість нових кадрів замість розшуку злочинців розшукують власний фінансовий зиск від посад та можливостей. Про якусь офіцерську честь тут не йдеться – це поняття не про “цих”.

Я особисто знав Павла, ми спілкувались на ефірах і поза ними, тому маю право так говорити. Для мене він лишився світлою й доброю людиною з гарним почуттям гумору, що мені завжди подобається в людях. В пам’ять про нього пропоную переглянути невеличке архівне відео, де Павло Шеремет – саме такий.

peredplata