САП передала до суду справу про підкуп директором перинатального центру посадовців Чернівецької облради.

 
Спеціалізована антикорупційна прокуратура скерувала до суду справу за обвинуваченням генерального директора Чернівецького обласного перинатального центру Дмитра Манчуленка у спробі підкупу посадовців Чернівецької обласної ради.

Про це йдеться в ухвалі Вищого антикорупційного суду від 25 жовтня, повідомляє “Слово і діло”.

Як вказується в рішенні, 25 жовтня до ВАКС надійшов обвинувальний акт стосовно Манчуленка. Того ж дня колегія суддів призначила дату підготовчого засідання.

“У кримінальному провадженні за обвинуваченням (Дмитра Манчуленка – ред.) у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 369 КК України, призначити відкрите підготовче судове засідання на 10 листопада 2021 року о 09:00”, – йдеться в рішенні.

Слідство встановило, що Манчуленка звільнили з посади головного лікаря Міського клінічного пологового будинку №1 у зв`язку із реорганізацією установи. Пізніше він через суд першої інстанції поновився вже на посаді гендиректора Чернівецького обласного перинатального центру і з ним уклали контракт. Щоправда Чернівецький апеляційний суд це рішення переглянув, а тому призначення Манчуленка скасували.

У березні у підозрюваного виник умисел у наданні неправомірної вигоди посадовим особам Чернівецької облради за укладення з ним контракту на посаду гендиректора Чернівецького обласного перинатального центру. Для цього він вів перемовини з радником голови Чернівецької облради з питань кадрової політики, щоб через нього вийти на когось з числа посадовців облради.

24 березня під час зустрічі з цим радником голови Манчуленко нібито запропонував надати йому хабар та посадовцям Чернівецької облради за призначення на посаду. 30 березня він повторив пропозицію і назвав суму в 12 тисяч доларів. Вже 6 квітня Манчуленко передав раднику голови Чернівецької облради вказану суму і його затримали. Йому повідомили про підозру у наданні хабара.

Нагадаємо, прокуратура передала до НАБУ справу керівника перинатального центру в Чернівцях. Нещодавно суд продовжив слідство в цій справі.

peredplata