Відставки секретарки Чернівецької міськради не буде. Поки що

Депутати Чернівецької міськради проголосували за зняття з порядку денного проєкту рішення щодо дострокового припинення повноважень секретаря Чернівецької міської ради VIIІ скликання Марини Кирилюк.

Відповідну пропозицію зняти питання з порядку денного подала депутатка від “ЄА” Валентина Радчук

“Враховуючи те, що ми сьогодні проводимо вже 15-те засідання, це свідить про те, що міськрада працює ефективно, якісно. І могла би працювати ще краще, якби була більш згуртованою. Враховуючи також те, що сьогодні немає доповідача (Володимира Бешлея – ред.), прошу зняти проєкт рішення з розгляду загалом”, – зазначила Валентина Радчук.

“За” проголосував 21 депутат.

Виступили з запереченнями депутатки від фракції “КМ” Антоніна Бабюк та Аліна Олевич, зауваживши, що Марина Кирилюк недостатньо працює з депутатським корпусом.

“Наша фракція жодного разу не зустрічалася з Мариною Кирилюк для обговорення тих чи інших питань”, – сказала Аліна Олевич.

Водночас секретарка запевнила, що готова з усіма співпрацювати і усіх вислухати.

“Двері мого кабінету завжди відчинені для будь-кого з депутатів, запрошую до спілкування”, – сказала Кирилюк.

Наостанок Бабюк пообіцяла, що “не проблема зареєструвати проєкт рішення знову”.

Раніше мер Роман Клічук зауважив журналістам, що не бачить потреби змінювати секретаря міської ради, адже робота Марини Кирилюк його повністю влаштовує.

У Чернівцях ініціюють відставку секретарки міськради: що відомо

Нагадаємо, депутат “Рідного міста” Володимир Бешлей зареєстрував проект рішення про дострокове припинення повноважень секретарки міськради Марини Кирилюк.

Свою ініціативу депутат пояснив тим, що, на його думку, Кирилюк неодноразово ігнорувала ініціативи депутатів.

Кирилюк у коментарі кореспонденту molbuk.ua сказала, що не здивована реєстрацією Бешлеєм цього проекту 

Відставка секретаря виконкому Чернівецької міськради: питання також зняли з розгляду

Питання щодо позбавлення Сергія Добржанського повноважень секретаря міськвиконкому зняли з порядку денного сесії міськради.

За відповідне рішення проголосував 21 депутат ЧМР

 

Ініціатором проєкту рішення виступила депутатка від фракції “СН” Оксана Зубжицька, яка стверджує, що Сергій Добржанський своїм дописом образив президента Зеленського, назвавши того “блазнем”.

“Чи припустимо чиновникові до першої особи держави вживати образливі вислови, від яких немає жодної користі, а лише висловлюється особиста неприязнь? Перевіряла, чи допис видалений з фб. Ні, не видалений. Чи хтось чув за цих 2 місяці вибачення від чиновника? Я не чула. Закликаю міського голови відреагувати на таку поведінку”, – зазначила Зубжицька на сесії.

На захист однопартійця став депутат від “ЄС” Сергій Бостан:

“Право кожного громадянина – вільне висловлювання своїх бачень на ті чи інші події. Сергій Добржанський є професіоналом, виконує свої функції відповідно до чинного законодавства. Цей допис зроблений не у робочий час. У цьому пості немає жодних моментів, які порушують законодавство. Немає юридичних підстав для того, щоби розглядати питання про виключення Сергія Добржанського зі складу виконкому. Один із базових прав людини є свобода слова. Тому закликаємо колег не голосувати за цей проєкт рішення”, – сказав Бостан.

Пропозиція Сергія Бостана та комісії з питань гуманітарної політики зняти питання з розгляду найшла підтримку серед 21 депутата, незважаючи на заперечення депутатів із деяких фракцій.

Зокрема, депутат Василь Продан зазначив, що, згідно закону, секретар виконкому не може одночасно бути також депутатом облради, як-от це поєднує Сергій Добржанський.

 

Нагадаємо, Зубжицька вже раніше реєструвала подібний проєкт рішення, проте його не підтримали.