Чернівецькі рятувальники розповіли освітянам правила поведінки у разі надзвичайної ситуації

Чернівецькі рятувальники розповіли освітянам правила поведінки у разі надзвичайної ситуаціїПрацівники Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області проводять активну роз’яснювальну роботу щодо навчання порядку дій в умовах надзвичайних ситуацій соціально-політичного та техногенного характеру. Фахівці Управління ДСНС проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу не тільки із школярами, але й велику увагу приділяють організації заходів із вчителями. Так, вони є частими гостями під час проведення педагогічних рад та нарад у навчальних закладах. Під час таких зустрічей рятувальники нагадують вчителям, що саме вони передають учням необхідні знання про безпеку життєдіяльності, повідомляє УДСНС України у Чернівецькій області.

6 лютого працівники Управління ДСНС поспілкувалися із педагогічним колективом загальноосвітньої школи № 12 м. Чернівці. У першу чергу мова йшлася про необхідність посилення пильності та заходів безпеки у разі виявлення підозрілих предметів, відпрацювання практичних дій в умовах надзвичайної ситуації техногенного характеру, правилам поводження з вибухонебезпечними предметами. У ході бесіди виникало багато практичних питань, зокрема, де знаходяться сховища та укриття. Також рятувальники наголосили, що в умовах виникнення надзвичайної ситуації не повинно виникати розгубленості, паніки, неадекватної поведінки.
«Зараз як ніколи треба об’єднувати наші зусилля, щоб навчити дітей діям при виникненні різного роду надзвичайних ситуацій та подій»,- зазначив заступник директора ЗОШ № 12 Юрій Бабечко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.