Нова тушка в Чернівецькій міській раді

Нова тушка в Чернівецькій міській радіЦікаву тушку я зустрів у коридорах Чернівецької міської ради. Це не був депутата. Він опозиціонер. Залізний. Ні. Желєзний. Манолій Желєзний.

Недавно ми слухали палкі промови цього активного члена ініціативної групи «Спільними зусиллями захистимо Чернівці». Він рвав і метав громи і блискавки на голови тих, хто вкрав владу у Чернівецькій міській раді. Це було вчора.

А сьогодні Манолій Желєзний геть стушкувався. Від імені чорнобильців співав дифірамби владі, яку вчора паплюжив.

Він дякував міській раді і особисто очільнику Чернівців Віталію Михайлішину. Він сказав:

– Ми дуже вдячні керівництву міста за співпрацю з «чорнобильськими» громадськими організаціями, яка особливо активізувалася протягом останніх років. Ліквідатори та постраждалі від аварії на Чорнобильській АЕС нині відчувають справжню турботу влади та увагу до їхніх проблем. Від імені усіх членів нашої громадської організації хочу подякувати особисто секретарю Чернівецької міської ради Віталію Михайлішину.

Коли вручав ордени підійшов так близько до Михайлішина нахилився і ледь не поцілував йому руку.

Нова тушка в Чернівецькій міській раді

Така історія! Такі люди! Такі часи! Такі звичаї!

O tempora! O mores!

Нагадаємо, що першими зрадниками були подружжя Сарафінчан, ветеран НКВД Бажерін та інші.
Світлина з сайту Чернівецької міської ради

0 thoughts on “Нова тушка в Чернівецькій міській раді

  1. Дивлюся ви там геть розум пропили. Професiоналiзм просто вражаючий. Хто дав вам право називати людей зрадниками. Кого вони зрадили? Федорука? В будь якiй iншiй державi на вас подали б в суд i вам довелося б сплатити за таке чималу суму. I головне хто це каже, продажна газета?

  2. Я ПАМЯТАЮ ЦЬОГО ПОДХАЛІМА КОЛИ ПРАЦЮВАВ ВІН В ДАІ КОЛИ ЙОГО ЗАКРИЛИ В КАМЕРУ СЛИЗНЯК БУВ І БУДЕ НЕ ДИВУТЕСЯ ЦЬОГО ТРЕБА БУЛО ЧЕКАТИ ВІН ГНИЛИЙ ЙОМУ РУКУ ПЕНСІОНЕРИ ОВС ХТО З НИМ СЛУЖИВ РУКУ НЕ ПОДАЮТЬ

  3. ВОТ И ДОЖИЛИСЬ ЧЕРНОБЫЛЬЦЫ ,РЕГИОНАЛЫ ПЕНСИЮ СРЕЗАЮТ ,А ИХ ОРДЕНАМИ НАГРАЖДАЮТ.ХОТЕЛОСЬ БЫ УЗНАТЬ ЧТО СДЕЛАЛ МИХАЙЛИШИН ГДЕ ОН ПРОЯВИЛ МИЛОСЕРДИЕ И ГУМАННОСТЬ НА ТОТ ОРДЕН КОТОРЫЙ ПОЛУЧИЛ?????ЭТО ЧТО ВОР ВОРА НАГРАЖДАЕТ ОРДЕНАМИ.А ЧЕРНОБЫЛЬЦЫ СОБИРАЮТ КОПЕЙКИ НА ЛЕКАРСТВА,БЫЛО БЫ ГУМАННО МИХАЙЛИШИНУ НЕ ВЗЯТЬ ОРДЕН А СРЕДСТВА ПОТРАЧЕННЫЕ ВЕРНУТЬ ЧЕРНОБЫЛЬЦАМ.

  4. Манолію необхідно терміново поміняти прізвище на Хамелеон, Янус,Зрадник чи ще якесь там, що в повній мірі відповідало його підлій суті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.