Чернівецька міська рада і Михайлішин вимагають виборів мера

Чернівецька міська рада і Михайлішин вимагають виборів мера Сьогодні, 28 березня, на черговому засіданні сесії Чернівецької міської ради депутати ухвалили протокольним рішенням звернення до голови Верховної ради про вибори міського голови в м. Чернівці. За це рішення проголосували 51 депутат. Звернення підготував секретар міськради Віталій Михайлішин.

– Останнім часом дуже багато говорять про те, що місто два роки без міського голови, – каже В. Михайлішин. – Замість того, щоб мене підтримати, адже я працюю без вихідних, одночасно виконую роботи секретаря та мера, чую лише невдоволення.

Також В. Михайлішин звернувся до екс-мера міста, нині народного депутата Миколи Федорука, щоб той відкликав свої позови до суду та дав можливість Верховній раді ухвалити рішення про вибори мера у Чернівцях.

Джерело ВідІдо

Цікаво, чи не зробив таке звернення Михайлішин вже знаючи, що виборів не призначать, аби тільки показати свою до них готовність?

Світлина МБ

0 thoughts on “Чернівецька міська рада і Михайлішин вимагають виборів мера

  1. Дорогий Петре Кобевку!
    По-перше, спасибі за гарний матеріал про чергову профанацію Михайлішина, який буцімто хоче виборів мера.Прекрасний спектакль хоче розіграти цей забацаний висуванець ригінлів.Але це вже добре,що він вискакує,як Питлип з конопель-значить боїться виборів.
    Гнати таких гадів треба з Чернівців!А ви як думаєте,пане редактор з цього приводу?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.