Буковинець на власному авто намагався перевезти через кордон двох військовозобов’язаних чоловіків

За 5000 євро намагався приховати від прикордонного контролю військовозобов’язаних громадян – повідомлено про підозру жителю Буковини
Джерело: Чернівецька обласна прокуратура.
За процесуального керівництва Чернівецької окружної прокуратури повідомлено про підозру жителю Чернівецького району, який намагався незаконно переправити за кордон військовозобов’язаних (ч. 3 ст. 332 КК України).
За даними слідства, громадянин, користуючись дозволом на здійснення міжнародних пасажирських перевезень, за 5000 євро намагався перевезти до Румунії двох чоловіків призовного віку, яким заборонено покидати територію України.
Так, 10 жовтня цього року, він прибув на територію МПП «Порубне» на власному авто з пасажирами, двоє з яких підпадають під заборону виїзду за кордон. При проходженні перевірки водій висадив їх на території пропускного пункту, а прикордонникам надав для паспортного контролю документи осіб, яким виїзд дозволено. Після одержання згоди на перетин кордону намагався таємно підібрати висаджених пасажирів, однак був викритий працівниками Державної прикордонної служби України.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Чернівецького районного управління поліції Головного управління Нацполіції у Чернівецькій області.
 

peredplata