На Буковині 4-річне маля випало з вікна недобудови: мати вдома пиячила

Сталось це на будівництві, де хлопчик бавився з іншими дітьми. П’яна мати втекла, дізнавшись про це.

Хлопчик випав з вікна на другому поверсі. Батьки залишили малого без нагляду і той з сусідськими дітьми пішов гратися на недобудову. Коли виліз на підвіконня – полетів вниз. Трава на місці падіння хлопця ще досі прим’ята. Він дивом лишився живим, каже сусідка, яка першою примчала на дитячі крики.

Швидка допомога, яку викликала жінка, приїхала за лічені хвилини. Дитину ушпиталили з тяжкою черепно-мозковою травмою. Медики два дні боролися за життя хлопця.

Батьки влаштували вдома застілля

Недобудова, де ледь не загинув Павлик – за 30 метрів від його домівки. Шлях сюди – через поле та хащі. Поки хлопець бавився на недобудові – його батьки влаштували дома застілля.

Мати була п’яною, та не розуміла про що йдеться

Мати, дізнавшись про подію, з місця свого проживання втекла і її довелося шукати вночі. Коли ж жінку знайшли – вона була настільки п’яною, що не розуміла про що йдеться. Нині 35-річна Юліана у лікарні, чергує біля ліжка Павлика. Що трапилось – чітко пояснити не може. З тим, що дитина була без нагляду – не погоджується. У жінки троє дітей, двом старшим синам – 7 та 9 років. Малі часто гуляють без нагляду, кажуть сусіди. Батько і мати неодноразово притягувались до адміністративної відповідальності за розпивання алкогольних напоїв в громадських місцях та за дрібні хуліганства.

Хлопчик пробуде місяць у лікарні, старші брати – у бабусі

Через те, що батьки пиячать і живуть за рахунок виплат на дітей, два роки тому їх намагалися позбавити прав на синів. Але суд відмовив. За недогляд за дитиною правоохоронці готуються оголосити батькам про підозру. Що буде з дітьми далі – соцслужби ще вирішують. Найближчий місяць Павлик проведе у лікарні, а його старші брати – у бабусі.

Джерело: ТСН