Мені за Україну соромно

Це довгий текст про ніби зальот однієї тупої вівці, а насправді, якщо дочитаєте до кінця, то вам волосся на голові дибки встане… А ще цей текст дуже не сподобався “товаришу майору” й учора пропав із фейсбук. Тому я його дублюю. Тут усе те саме, що було в попередньому. А пізніше ще добавлю нових доповнень, бо тема розростається, як лавина.
================
Мене ніколи не душила жаба, що хтось може собі дозволити те, що мені недоступне. І навіть отака тупорила показуха не шокувала. Якщо людина хоче, щоб весь Париж сприймав її повією, то яке мені діло. Єдине – соромно, якщо її там ідентифікували, як українку. Бо хто бував у Франції, знає, що жодна француженка ніколи в подібне не нарядиться, так там ходять лише повії з Африки та раші. Навіть оте на ногах має специфічну назву – “чоботи-бордельки”. Якщо її папіку від цього приємно, а вона не розуміє, як принижується, то її справа.
Але все це було б приватною справою, якби звичайна прокачана силіконом утриманка якогось папіка поїхала освоювати його тугий гаманець. А тут випадок критичний, бо [оце] є військовослужбовцем, прес-офіцером Держприкордонслужби на ім’я «Иванна Плантовская», як вона сама себе іменує в соцмережах. А події відбуваються під час війни, коли прикордонники разом з іншими бійцями гинуть, захищаючи Бахмут і решту України. Та й діють жорсткі обмеження воєнного стану для військовозобов’язаних. І ми тут маємо серйозний кримінал на пару проваджень і щодо цілої купи посадових осіб. Наведу лише кілька з них. Особливо зверніть увагу на останній пункт (до нього три кінцеві світлини, бо це головний апофеоз цього дикого шоу безкарності призначенців Зеленського):
1. У нас є кілька дипломатично складних країн, де антиукраїнське лобі вишукує аргументи для дискредитації України та ЗСУ. І коли в одну з них, Болгарію посилають послицею кримінальницю та публічну пропагандистку орального сексу, а до Парижа на гастролі відправляють іншу в дуже красномовному образі, то це не конче від дурості чи корупції. Такими методами віддавна працюють рашистські спецслужби, а в ДПСУ рашистської агентури ще від часів Литвина аж розпирає. Ми з цієї теми починали для розігріву вчорашній ефір на Анексія.нет, там Володимир Цибулько на цьому зосередився. Я виставлю зараз запис, подивіться, а я тут не стану деталізувати. Просто задумайтеся – такі фото й підписи: “українські офіцерки підзаробляють на Єлисейських полях відомою професією (як варіант: розважаються на французьких курортах), чи варто підтримувати таку армію за кошт наших платників податків” на столах французьких депутатів. А там ситуація дуже складна.
2. У нас військовозобов’язаним на час дії воєнного стану заборонено покидати Україну. Ця Плантовская є ще й військовослужбовцем-офіцером. Так, для наших військових ухвалили законом право на коротку відпустку під час служби (до 10 днів) і навіть добавили право на цей час за спеціальним дозволом виїздити за межі України. Але остання норма ще не набула чинності й призначена для можливості їм відвідати дружину та дітей в евакуації. Ні в травні, ні в липні, ні на Новий Рік ця норма не діяла, але одна військова змогла її порушити під час несення служби у структурі, яка охороняє кордон. Маємо посадовий злочин або самої пані, яка вмовила колег незаконно її регулярно пропускати, або її начальника й опікуна, який змусив прикордонників скоїти злочин.
3. Іде війна, я вже мовчу про мораль, лише за самим законом військовослужбовець, офіцер силової структури не може регулярно отримувати відпустки для насолоди на південних морях. Тільки підписані тут фото свідчать про три вояжі. Дорогі подаруночки – окрема тема. Усім військовим та поліцейським формуванням належиться в цей час воєнного стану максимум одна коротка відпустка на 10 днів. Ніхто прес-офіцеру три відпустки не підписав би. Отже, йдеться про самовільне покидання місця служби в умовах воєнного стану та покриття злочину вищою посадовою особою. Це теж зразу дві кримінальні справи, якщо не більше. З реакції керівництва Держкордону вже бачимо, що ні офіційного дозволу на виїзд за кордон, ні взагалі якоїсь відпустки оформлено не було, добре, що хоч відбріхуватися не стали.
І коли в нас офіцери-прикордонники можуть таке витворяти, чи слід дивуватися тому, як по дзвінку з Банкової через кордон пропустили ряд осіб, яких звинувачено або запідозрено в державній зраді. Лише перше, що прийшло на згадку: Мураєв, Портнов, М.Погребинський (медіа-технолог медведчука), директорка ліцею із звинуваченням по ст.111… І в той самий час за таким самим дзвінком із того ж кабінету блокують виїзд в офіційне відрядження на міжнародний захід Петру Порошенку?
4. А тепер “вишенька на тортик”. Цю інформацію частково запозичив із ТК “Инсайдер UA”, з видання Depo-Одеса та перевірив і доповнив даними з власних джерел. Ідеться про того ймовірного папіка й покровителя, який організовував та приховував ці злочинні діяння. Начальником цієї Іванни є такий собі генерал-майор Сергій Мул, начальник Одеської регіонально управління Державної Прикордонної Служби України, який ще до війни в листопаді 2021 року встиг погоріти на корупції. Він “забув” вказати в декларації домик за $600.000 (за іншими повідомленнями за $6 мільйонів, хоча, в нього два помешкання: в Одесі й Києві, може йдеться й про обидва), а коли через це до нього завітали з обшуком, то виявили купу готівки (є різні дані в пресі, але згадується: 40 мільйонів гривень готівкою, $587.000, ще 380 тисяч євро. Також документи на нерухомість в Італії та Іспанії, картки іноземних банків, на яких за неперевіреними даними $16 мільйонів. А найвеселіше – паспорт громадянина Колумбії з обличчям цього Мула на ім’я Хорхе Фернандеса 25.06.1973. р.н. (справжня дата народження Мула – 27 липня того ж року).
Як ви гадаєте, з таким зальотом можна уникнути тюрми? Якщо в Україні й при Зеленському, то так. І не тільки. Я ще тоді писав про цю історію. А потім раптово все якось затихло. НАБУ від справи потіснили, ГПУ тихенько доручила слідство ДБР і будь-яка інформація пропала. Лише пару придворних писак стали переконувати, що “все не так однозначно” і корупційних коштів значно менше й колумбійський паспорт не справжній, а фейковий… А далі була війна й нам стало не до таких Мулів.
І зараз я реально шокований – цього Мула тихенько випустили з арешту, куди його відправив Антикорупційний Суд і навіть не відсторонили від посади керівника Одеської митниці. Він її й далі очолює та покриває “дрібненькі пустощі” своєї […], назвем її під-леглою. Такий він “колумбійський характер”. Як це могло статися? Цей Мул тихо ще з 1994 року робив більш-менш хорошу кар’єру в ДПСУ, але без проривних перспектив, але після перемоги Зеленського раптово його кар’єра помчала з космічною швидкістю. Йому намалювали “учасника АТО” і 18 листопада 2019 призначили очільником саме цієї “хлібної ділянки праці”. Двічі був нагороджений: раз у 2012 році орденом Богдана Хмельницького від януковича за Євро-2012 та в цьому році Зеленським орденом Данила Галицького. Ви вслухайтеся в формулювання: “за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, сумлінне та бездоганне виконання службового обов’язку”. Ви ж зрозуміли, в чому вони проявилися?
Якщо чоловічок так добре освоїв “табличку ділення”, то здається мені, що й із нового скандалу він вийде сухим. Бо хто ж на Банковій стане різати курку, яка несе золоті яйця.
Отак ми почали із паризького зальоту дєвочки з накачаними силікрном усіма частинами тіла, а добралися до одного із найдикіших прикладів корупції влади Зеленського…

peredplata