Найгарнішою студенткою України стала дівчина з Чернівців, яка знає шість мов

Найгарнішою студенткою України стала дівчина з Чернівців, яка знає шість мовСтудентка Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича Оксана Ватаманюк перемогла на Всеукраїнському конкурсі краси серед студенток України \”Студміс Україна-2013\”.

За словами переможниці, кожна з фіналісток була гідна отримати корону переможниці, і тому дівчина дуже пишається тим, що журі обрало саме її.

Окрім корони та титулу, дівчина отримала поїздку на двох до Греції. Як пише \”Комсомольская правда в Украине\”, Ватаманюк вчиться на \”відмінно\” і володіє шістьма мовами.

Читайте також: Донька \”Міс України\” та впливового бізнесмена штурмує вітчизняні конкурси краси

\”Якщо Бог наділив мене красою, то моя жага знань – заслуга батьків. Від навчання я отримую не менше задоволення, ніж від участі у конкурсах і показах! Адже чомусь побутує думка, що модель – це виключно гарна обкладинка, що насправді не може не розчаровувати\”, – сказала Оксана Ватаманюк.

Як раніше повідомлялося, Ольга Стороженко з Вінниці стала переможницею конкурсу \”Міс Україна Всесвіт\”. Гарна брюнетка не погано виглядала на сцені, але не змогла відповісти на питання про те, які знає п\’єси Антона Чехова.

Джерело ТСН

Новини Партнерів