“Я не ваша, я украинская”: Роговцева різко відповіла російським артистам

“Я не ваша, я украинская”: Роговцева різко відповіла російським артистам І запевнила, що завжди за Україну.

Відома українська актриса Ада Роговцева розповіла, що колеги з Росії поважають її за тверду позицію, але вважають російською артисткою. Про це вона сказала на своєму творчому вечорі, який пройшов в єврейському громадському центрі “Менора” в Дніпропетровську, повідомляє “Фонд оборони країни”, передають Патріоти України.

На вечорі звучали вірші Ліни Костенко, Лесі Українки, Марини Цвєтаєвої, а також сина акторки – Костянтина Степанкова, який пішов з життя більше 2-х років тому. Його вірші читала сестра – актриса і режисер Катерина Степанкова.

Роговцева сказала, що розуміє почуття матерів, які сьогодні втрачають синів на війні, тому що у неї самої “обпалені крила” … Актриса вдячна Богу, що він дає їй сили працювати і їздити зі спектаклями по Україні, навіть у Донецьку область.
Вона згадала випадок, як після творчого вечора в Слов’янську до неї підійшов чоловік і сказав: “Сьогодні ми вперше плакали і сміялися не від горя, а від вашого виступу …”.
Втім, Роговцева зізналася, що в Донецькій області не дуже раді чути українську мову … Розповіла актриса і про свої стосунки з російськими акторами. Каже, що в РФ її поважають за чітку позицію: “Я все життя грала в Росії, крім України.
Мені кажуть:”Ада, ти наша”. А я їм відповідаю:” Я не ваша. Я своя, я українська “.
Роговцева назвала волонтерів святими людьми і сказала, що їхні справи ще отримають високу оцінку в майбутньому, а зараз треба віддавати душу цій благородній справі – допомагати нашим військовим.
Всі кошти від благодійного вечора “З тими, кого люблю …” будуть перераховані в “Фонд оборони країни” на придбання аптечок для українських бійців по натовським стандартам.
Джерело: http://patrioty.org.ua/ya-ne-vasha-ya-ukrainskaya-rogovtseva-rizko-vidpovila-rosiyskim-artistam/

Новини Партнерів