Мобільним операторам заборонять будь-яку тарифікацію, крім посекундної

Мобільним операторам заборонять будь-яку тарифікацію, крім посекундноїУ НКРЗ написали правила для операторів мобільного зв\’язку, які можуть значно здешевити для громадян розмови по мобільному телефону.

Про це пише газета \”Сегодня\”.

В розробленому проекті – кілька нововведень: операторам заборонять будь-яку іншу тарифікацію, крім посекундної. Не можна буде брати плату за з\’єднання, якщо абонент на іншому кінці поклав трубку – тобто тривалість розмови була нульовою.

Ще операторів хочуть зобов\’язати пропонувати мінімум два тарифних плани з посекундною тарифікацією та без плати за з\’єднання. Також їх зобов\’яжуть повідомляти абонентів про вартість послуг контент-провайдерів (мелодії, картинки, Java-ігри). \”Ми хочемо покласти на операторів відповідальність за тих, з допомогою яких вони заробляють\”, – зазначив голова НКРЗ Петро Яцук.

Оператори кажуть, що правила вимагають доопрацювання. Їх не влаштовують пункти про виключно посекундну тарифікацію. Також вони вважають, що не зобов\’язані інформувати про вартість послуг контент-провайдерів. \”Оператор ці послуги не надає\”, – зазначила речник \”МТС-Україна\” Вікторія Рубан.

Новини Партнерів