П\’яний мільйонер намагався відкупитися від штрафу своїм Maseratti

П'яний мільйонер намагався відкупитися від штрафу своїм MaserattiУ Великобританії суд позбавив водійських прав 69-літнього магната Джорджа Дейвіса за водіння в нетверезому вигляді і сперечання з поліцією. Джордж Дейвіс, видатна постать в індустрії моди, творець брендів одягу Next, George at ASDA і Per Una (для Marks & Spencer), категорично заперечує, що пропонував дорожнім поліцейським свій Maserati Quattroporte VRM вартістю близько $160 000 як \”штрафу\” за вживання алкоголю перед поїздкою. Зворотне стверджує офіцер Джонатан Райс, що заарештував Дейвіса: \”Ми могли б отримати Maserati, якщо б погодилися зам\’яти справу\”.

Адвокат затриманого вказав на те, що в протоколі Maserati в якості хабара не згадується. Райс відповів, що таким чином він хотів надати Дейвису послугу, не ускладнюючи і без того серйозне порушення. Бізнесмен заявив, що перед тим як сісти за кермо, він прийняв таблетки від мігрені, запивши ліки \”двома ковтками\” 40-градусного лікеру Drambuie. До цього він вже випив пару келихів вина на вечірці. За оцінкою водія, він не вжив понад 100 г алкоголю.

Тести в лікарні показали наявність 53 мг алкоголю на 100 мл повітря, що видихається (норма у Великобританії складає 35 мг). Побачивши патруль, Дейвіс зупинився не відразу і проїхав, переслідуваний автомобілем із сиреною ще п\’ять миль.

У результаті суд не повірив розповіді Дейвіса про таблетках, позбавив його водійських прав на рік і зобов\’язав бізнесмена виплатити 1000 фунтів штрафу за їзду в нетверезому вигляді і відмову зупинитися, а також присудив 965 фунтів на покриття судових витрат. Дейвіс сказав журналістам, що він розчарований рішенням суду, однак визнав, що закон треба поважати. При цьому бізнесмен підкреслив, що не збирається відмовлятися від таблеток з лікером, пляшечку якого він завжди возить в машині.
Джерело inosmi.ru

Новини Партнерів