У Чернівцях зростає кількість бізнесменів

Протягом січня в ДПІ у м. Чернівцях взято на облік 91 платника (в т. ч. 23 – юридичних особи та 68 фізичних осіб – підприємців).
Загалом на 1 лютого цього року на обліку в Державній податковій інспекції у м. Чернівцях перебуває 38294 суб’єкти господарювання, у тому числі 29667 – фізичних осіб-підприємців та 8627 – юридичних осіб.
Немає жодних сумнівів, що підприємницька жилка у чернівчан передається генетично, тому народження офіційно зареєстрованих платників податків свідчить про підвищення рівня правової культури мешканців обласного центру.
Нагадуємо, що з 1 січня 2014 року новоствореним фізичним особам – підприємцям, а також підприємцям, які працюють на загальній системі оподаткування та бажають працювати на спрощеній системі оподаткування, свідоцтва платника єдиного податку не видаються. Відповідні законодавчі зміни, передбачені Законом України від 24.10.2013 року № 657 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо обліку та реєстрації платників та удосконалення деяких положень».
Замість свідоцтва такий платник може за бажанням безкоштовно отримати витяг з Реєстру платників єдиного податку. Діятиме витяг до внесення змін до Реєстру.
Разом з цим, свідоцтва платника єдиного податку, отримані ФОП до 01.01.2014 року є діючими і у 2014 році та підтверджують перебування такого платника на спрощеній системі оподаткування, обліку та звітності до отримання ним витягу з Реєстру платників єдиного податку.

Інформаційно – комунікаційний відділ ДПІ у м. Чернівцях

peredplata