Чернівецька область накладе мораторій на будівництво малих ГЕС в гірських районах

Чернівецька область накладе мораторій на будівництво малих ГЕС в гірських районахЧернівецька область підтримала ініціативу Львівщини і накладе мораторій на будівництво малих ГЕС в гірських районах.

Таке рішення прийнято за результатами нещодавнього засідання робочої групи з вивчення питань доцільності будівництва малих ГЕС в Чернівецькій області, в якому взяли участь науковці, екологи, представники органів державної влади, представники національних природних парків «Вижницький», «Черемоський» та «Хотинський».

Буковинці підтримали звернення Львівської ОДА у питанні запровадження мораторію на будівництво малих ГЕС. Нагадуємо, голова Львівської ОДА Ірина Сех ще 2 червня 2014 року звернулась до Кабінету Міністрів України з проханням законодавчо врегулювати питання щодо припинення будівництва малих гідроелектростанцій на гірських річках Карпат http://loda.gov.ua/iryna-seh-prosyt-uryad-vrehulyuvaty-pytannya-schodo-budivnytstva-malyh-hidroelektrostantsij-u-karpatah.html.

«Ще одна область чітко висловила свою позицію щодо будівництва малих ГЕС в Карпатах. А в Івано-Франківській та Закарпатській області наявні будівництва блокують місцеві мешканці та прокуратурою розпочаті провадження щодо незаконного виділення земельних ділянок під будівництво малих ГЕС. Я не розумію що ще треба міністерству екології та природних ресурсів, аби нарешті почати діяти рішуче,почати захищати рідну природу і накласти мораторій на будівництво малих ГЕС в Карпатах», – каже активіст ДОП м. Києва Петро Тєстов.

Джерело: BukNews