Робота Пенсійного фонду в області спрямована на забезпечення стабільного наповнення бюджету Фонду

Задля своєчасних виплат пенсіонерам області та захисту прав застрахованих осіб, органами Пенсійного фонду України в області здійснюється постійна робота з платниками щодо сплати поточних зобов’язань, опрацювання сум заборгованості з платежів у судовому порядку. Важливим у напрямку роботи щодо мобілізації платежів є тісна співпраця з територіальними органами Державної виконавчої служби та органами влади – щодо стягнення заборгованості з боржників та інформування органів влади і контролюючих органів щодо мінімізації роботодавцями заробітної плати найманим працівникам.

Так, з початку року до бюджету Пенсійного фонду України в області надійшло власних доходів в сумі 1340,2 млн.грн., що на 325,3 млн.грн. (32,0%) більше, ніж за січень-липень 2017 року.

Власних доходів, адміністрування яких здійснюється Головним управлінням Пенсійного фонду України в Чернівецькій області, мобілізовано в сумі 12,9 млн.грн., що на 2,0 млн.грн. (18,1%) більше надходжень січня-липня 2017 року.

Усі мобілізовані кошти спрямовуюся на пенсійні виплати буковинців. Про це інформує  прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.

 

 

 

peredplata