Топ зарплат актуальних вакансій на Буковині

У базі даних Чернівецької обласної служби зайнятості є майже 1400 вакансій. Роботодавці пропонують максимальну заробітну плату до 15 тис.грн.

 «Наразі працедавцям Буковини найбільше потрібні електромонтажники-схемники (122 вакансії із заробітною платою 10,5 тис. грн), монтери колії (66 пропозицій роботи з середньою оплатою 6,2 тис. грн), а також 49 швачок, 39 водіїв, 35 кухарів, 27 слюсарів газового устаткування, 24 продавці та 21 бухгалтер», – зазначає директор Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

На зарплату 15 тис. грн роботодавці шукають техніка-технолога у легкій промисловості, токаря для роботи на металообробних станках, начальника сектору з виконанням обов’язків супервайзера із координацією роботи торгових агентів та керуючого сільськогосподарською дільницею на птахофабриці.

12 тис. грн роботодавці пропонують лікарю ветеринарної медицини для роботи на птахофабриці, модельєру-конструктору весільних та вечірніх суконь в спеціальних конструкторських програмах та на папері, оператору верстатів з програмним керуванням, головному механіку на деревообробне підприємство, слюсарю-ремонтнику, монтерам колії (4 вакансії) та головному бухгалтеру.