В дороги Буковини вже закатали майже 70 млн. грн.

В дороги Буковини вже закатали майже 70 млн. грн.Протягом першого півріччя поточного року на автошляхах загального користування Буковини виконано дорожньо-будівельних робіт загальною вартістю 68 млн. 100 тис. грн., зокрема на будівництво і реконструкцію доріг – 49 млн. 100 тис. грн., поточний ремонт – 1 млн. 200 тис. грн. і експлуатаційне утримання доріг – 17 млн. 800 тис. грн, повідомляє прес-служба ОДА.

У повному обсязі ліквідовано ямковість на дорогах з асфальтобетонним та чорним покриттям, що виникла після зимового періоду, проведено заміну пошкоджених дорожніх знаків, замінено та встановлено нові сигнальні стовпчики, для забезпеченості видимості на дорогах вирубано поросль на 41,2 км доріг, відремонтовано 4,8 км підвищеного транспортного огородження, встановлено 5,2 км нового металевого бар\’єрного огородження, ліквідовано 9 неорганізованих з\’їздів з автодоріг, поновлено розмітку 212 пішохідних переходів та 54,8 км проїзної частини автодоріг.
У цьому році введено в експлуатацію другу чергу об\’їзної дороги навколо міста Чернівці протяжністю 7,3 км та міст в селі Горбова на автодорозі Чернівці – Герца довжиною 21м.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області передбачено субвенцію у сумі 37 млн. 400 тис.грн., станом на сьогодні профінансовано 30 млн. 100 тис. грн., освоєно 6 млн. 700 тис. грн.

Розпорядженням обласної державної адміністрації затверджено Титульний список на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення у поточному році на суму 12 млн. 400 тис. грн., які будуть фінансуватися за рахунок коштів обласного дорожнього фонду. Фактично профінансовано 3 млн. 700 тис.грн., вже освоєно 1 млн. 700 тис. грн., повністю виконано роботи на 11 об\’єктах. Крім того, рішенням сесії обласної ради на проведення робіт, пов\’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг комунальної власності у населених пунктах області з обласного дорожнього фонду виділено додаткові асигнування в сумі 1 млн.839 тис.грн