«Чернівцігаз»: рівень розрахунків за доставку газу зменшився на 43%

З початком карантину на Буковині на 43% впав рівень розрахунків за послуги розподілу. В умовах карантину, коли сім’ї знаходяться вдома і цілодобово користуються газом та іншими комунальними послугами, важливість безвідмовної роботи всієї інфраструктури зросла в рази. Тому закликаємо споживачів газу розраховуватися за надані послуги вчасно і не накопичувати борги.

Наразі, майже 50% штату «Чернівцігазу», а це фахівці АДС, щоденно, 24 години на добу 7 днів на тиждень продовжують виїжджати та локалізовувати витоки газу, ремонтувати газопроводи, фахівці ГРО обслуговують газорегуляторні та шафові регуляторні пункти, які понижають та підтримують необхідний тиск в мережах, а оператори Центрів обслуговування здійснюють консультації споживачів в телефонному режимі, дистанційно налагоджено роботу інших працівників компанії. Проводиться уся необхідна робота, щоб під час карантину компанія функціонувала, а у домівках споживачів був газ.

«АТ «Чернівцігаз» поділяє позицію про зупинення нарахування штрафних санкцій за прострочення оплати, щоб у такий спосіб допомогти споживачам, пережити карантин. Також компанією запроваджено мораторій на обмеження газопостачання споживачам, які мають заборгованість. Однак, щоб не накопичувати борги, радимо клієнтам вчасно розрахуватися за надані послуги й використовувати для цього онлайн сервіси», – роз’яснює комерційний директор АТ «Чернівцігаз» Дмитро Голубченко.

Загалом за доставку газу боргують 87 тис. домогосподарств природного газу в області. Найбільша заборгованість у жителів м. Чернівці, Кіцманського та Сокирянського районів.

Клієнти АТ «Чернівцігазу» мають всі можливості оплатити рахунки за доставку під час карантину дистанційно. Для них працюють онлайн-сервіси сайту 104.ua: Особистий кабінет, мобільні додатки для Android та iOS, а також вайбер-бот. Для споживачів «Чернівцігазу» екстрено розроблено експрес-реєстрацію, яка дозволяє автоматично згенерувати Особистий кабінет на сайті 104.ua. Для цього достатньо подзвонити зі смартфона до контакт-центру за номером 067 444 8 104 і повідомити оператору номер особового рахунку (він є у квитанції кожного клієнта). Оператори самі зареєструють кабінет, а споживач в СМС отримає посилання для переходу і логін та пароль для входу в особистий кабінет.

Закликаємо споживачів, сплачувати за послуги газопостачання вчасно, адже кошти потрібні для забезпечення діяльності компанії та оплати праці газовиків. Для оплати послуг доставки в Особистих кабінетах на сайті 104.ua та у viber-боті споживачі оперативно можуть завантажити та сплатити рахунки за газ.

peredplata