Про це під час брифінгу у Верховній Раді розповів народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.
Як повідомляє портал “Рейтинг Букмекрів”, оператори грального бізнесу уже здійснили три ліцензійних платежі, а це означає, що на рахунки казначейства надійшло 70 млн гривень від продажу гральних ліцензій.
«Ми слухали (на засіданні фракції, – «РБ») доповідь керівника гральної комісії (Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей, – «РБ») Івана Рудого. Він нам доповів, що три ліцензії вже видані і оплачені на 70 мільйонів», – цитує пана Гетманцева інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна».
Ба більше, представник монобільшості зазначив, що державний регулятор видав ще дві ліцензії на проведення азартних ігор, і ліцензійні платежі надійдуть до державної скарбниці вже найближчим часом.
«І ще дві ліцензії вже видані, тобто рішення вже прийнято, але ще не сплачені, – це 130 млн грн, і вони (регулятор – «РБ») очікують найближчими днями оплату цих ліцензій», – заявив законотворець.
Щоправда, на офіційному сайті Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей поки що відсутня будь-яка інформація щодо видачі відповідних дозвільних документів. Натомість держрегулятор підтвердив факт сплати за ліцензію на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор казино у мережі інтернет наступних компаній: ТОВ «ФЬОРСТ ЕЛЕМЕНТ» (23,4 млн грн), ТОВ «СПЕЙСИКС» (23,4 млн грн) та ТОВ «ГЕЙМДЕВ». Отож, виходить, що на момент публікації новини легальні гемблінг-оператори перерахували до бюджету 70,2 млн гривень.