В Чернівцях в Державній фінансової інспекції працюватиме \”телефон довіри\”

Телефон довіри є одним із засобів забезпечення зворотного зв’язку органів державної фінансової інспекції з громадськістю.

Основними завданнями функціонування „телефону довіри” є:

– надання роз’яснень щодо повноважень органів державної фінансової інспекції;

– фіксація повідомлень про порушення чинного законодавства при витрачанні бюджетних коштів, використані державного чи комунального майна об’єктами, підконтрольними органами ДФІ (бюджетними установами, державними чи комунальними підприємствами або державними цільовими фондами);

– фіксація повідомлень стосовно неправомірних дій та рішень службових осіб органів ДФІ при здійснені ними своїх повноважень.

Протягом І кварталу 2013 року на „телефон довіри” ДФІ в області надійшло тринадцять звернень, з них п’ять про порушення чинного законодавства при витрачанні бюджетних коштів, використані державного чи комунального майна, два повідомлення про порушення при виплаті заробітної плати, стипендій, пенсій та інших соціальних виплат та шість звернень про порушення, розгляд яких входить до компетенції інших органів виконавчої влади.

За результатами опрацювання повідомлень, отриманих за „телефоном довіри” вжито 7 заходів, з них 3 повідомлення передбачено перевірити під час проведення контрольних заходів в наступних періодах, 4 звернення враховані під час проведення контрольних заходів, з яких 2 факти підтвердились, де сума виявлених фінансових порушень склала 43,1 тис. грн., по 2 зверненнях факти не підтвердились.

Отже, зворотній зв’язок органів ДФІ з громадськістю за допомогою „телефонів довіри” забезпечується щодня (крім вихідних та святкових днів) з 09 до 18 години (у п’ятницю з 09 до 16 годин 45 хвилин).

Діючі номери „телефонів довіри”: ДФІ в Чернівецькій області (0372) 52-01-92, ДФІ України (044) 425-38-18.

За цими телефонами може зателефонувати кожен громадянин нашої області, задати питання або проінформувати ДФІ в області про можливі порушення фінансово-бюджетної дисципліни.

Про це повідомляє прес-служба ДФІ в Чернівецькій області.