30 тис. буковинських ветеранів отримали разові грошові допомоги на суму понад 11 млн. гривень

Як інформує департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації, в Чернівецькій області станом на 30 квітня 2013 року 29 тис. 890 буковинських ветеранів війни отримали разову грошову допомогу, передбачену Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань» в сумі 11 млн. 271,4 тис. гривень.

Так, в поточному році 1 тис. 460 інвалідам війни та колишнім малолітнім, яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років, в’язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнані інвалідами І групи від загального захворювання, трудового каліцтва та інших причин виплачено 3 млн. 525,9 тис. гривень, 300 інвалідам ІІ групи – 633 тис. гривень, 643 інвалідам ІІІ групи – 1млн. 218,5 тис. гривень. Також 2 тис. 40 учасників бойових дій та колишніх малолітніх, яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років, в’язнів концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, а також діти, які народилися у місцях примусового тримання їх батьків, отримали грошових допомог на загальну суму 1 млн. 519,8 тис. гривень.

3 тис. 912 членам сімей загиблих та дружинам або чоловікам померлих інвалідів війни, учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та інших причин, які не одружилися вдруге, виплачено грошових допомог у сумі 1 млн. 467 тис. гривень, а також 21 тис. 535 учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом в тилу ворога виплачено 2 млн. 907,2 тис. гривень.

Про це повідомляє прес-служба ОДА.

Новини Партнерів