У ІХ Буковинському туристичному ярмарку були задіяні понад 50 учасників

26 травня на території Центрального парку культури та відпочинку імені Т. Г. Шевченка відбувся Буковинський туристичний ярмарок, який відкрив новий туристичний сезон.

Саме з метою популяризації відпочинку в Чернівцях і на Буковині, розвитку міжнародного та внутрішнього туризму, просування туристичного потенціалу Чернівців, цього року Буковинський туристичний ярмарок проводився вже вдев’яте. Мешканцям та гостям міста було запропоновано чимало традиційних атракцій та презентовано нові – розважальні, релігійні, гастрономічні, пізнавальні, відпочинкові, спортивні та ділові.

На ярмарку суб’єкти туристичної сфери діяльності, готельно-ресторанного господарства, туристичні комплекси краю рекламували туристично-рекреаційні можливості Чернівців та Буковини, у тому числі екскурсійні маршрути з оглядом духовних, архітектурних, природних перлин краю, бази відпочинку, санаторії, профілакторії, оздоровчі табори тощо. Під час ярмарку туристично-інформаційний центр Чернівецької міської ради презентував туристичний потенціал міста та Чернівецької області в цілому.

Для відвідувачів ярмарку представники профільних факультетів Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, Чернівецького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету та Чернівецького індустріального коледжу представили пропозиції щодо спеціальностей у галузі туризму та готельно–ресторанного бізнесу, які можна здобути навчаючись в цих закладах.

На ярмарку можна було придбати вироби та художні роботи майстрів народних ремесел, продукцію бджільництва, виноградарства та виноробів –аматорів Чернівецької області, а діти мали змогу покататися на поні та зробити аеротату. У ІХ Буковинському туристичному ярмарку взяли участь більше 50 учасників з міста та області.

Про це повідомляє сектор інформації та зв’язків з громадськістю Чернівецької міської ради.

peredplata