За допущені порушення заборонена експлуатація трьох атракціонів Чернівецької області

За допущені порушення  заборонена експлуатація трьох атракціонів Чернівецької областіЗа останній тиждень інспекторський склад теруправління Держгірпромнагляду у Чернівецькій області здійснив перевірку восьми пересувних атракціонів, шість з яких належать до об’єктів підвищеної небезпеки.

Перевірено зокрема стан безпечної експлуатації атракціонної техніки двох приватних підприємств – ПП Кравців Р.Й. та Гринюк І.В., а також ТОВ «Кобзов – Україна».

Під час інспекторської перевірки виявлено 39 порушень вимог нормативно-правових актів з охорони праці.

За непроведення технічного огляду та відсутність експертно-технічного обстеження державними інспекторами заборонена експлуатація трьох атракціонів.
«На атракціонній техніці ТОВ «Кобзов-Україна» інспектори теритоіалього управління Держгірпромнагляду у Чернівецькій області порушень не виявили».
За допущені порушення щодо експлуатації атракціонної техніки та допуск працівників до її обслуговування без проходження відповідного навчання, керівників приватних підприємств притягнуто до адміністративної відповідальності.

Водночас територіальне управління Держгірпромнагляду у Чернівецькій області повідомляє: на виконання окремого доручення Кабінету Міністрів України від 15.05. 2013 року за №33 в області розпочато проведення позапланових перевірок дотримання суб’єктами господарської діяльності соціально-культурної сфери вимог законодавства щодо безпечної експлуатації дитячих і спортивних майданчиків, зокрема тих, що розташовані на прибудинкових територіях, атракціонів та інших об’єктів відпочинку дітей.

Повідомляємо також, що з метою реагування на пропозиції та повідомлення громадян на період проведення таких перевірок, у територіальному управлінні Держгірпромнагляду у Чернівецькій області почала діяти гаряча телефонна лінія (0372) 52 49 52.
Гаряча телефонна лінія працює з 9 години ранку до 17 години дня у робочі дні тижня.

Звернення громадян, які надійдуть на гарячу лінію ретельно перевірятимуться. Інспекторський склад теруправління вживатиме всіх відповідних заходів у межах своєї компетенції.
Прес-служба територіального управління Держгірпромнагляду у Чернівецькій області

Новини Партнерів