В Чернівцях в закладі соціального захисту «Народна допомога» розпочали роботу три майстерні

Як повідомляє сектор інформації та зв’язків з громадськістю Чернівецької міської ради у 2013 році у Чернівцях відкрито 3 професійно-інтеграційні майстерні, в яких можна набути навичок з меблевої (ремонт та перетяжка меблів), взуттєвої та швейної справи. Це стало можливим завдяки виділенню Чернівецькою міською радою для ОГ «Народна допомога» приміщення за адресою вул. Сагайдачного, 13, на умовах безоплатної оренди.

У майстернях працюють безпритульні мешканці міста, які звертаються по допомогу соціальних працівників «Народної допомоги», та мають можливість набути нових трудових навичок, що будуть корисними при працевлаштуванні на ринку праці. У новому приміщенні також відкрито благодійну крамничку «З миру по нитці».

Завдяки підтримці секретаря Чернівецької міської ради Віталія Михайлішина була вирішена і проблема із виділенням приміщення для надання соціальних, медичних та інших послуг. ОГ «Народна допомога» було передано в безоплатне користування об’єкт за адресою вул. Барбюса, 6, що дало можливість нормально функціонувати закладу для знедолених.

Для забезпечення стабільної роботи закладу «Народна допомога» в міському бюджеті на 2013 рік було передбачено 461,9 тис. грн., профінансовано в І півріччі поточного року – 127,3 тис. грн.

peredplata