Прокуратура міста Чернівців встановила порушення під час нарахування та виплати стипендій дітям-інвалідам

Під час перевірки законності призначення, нарахування та виплати матеріального забезпечення дітям-інвалідам та дітям, які за станом здоров’я перебувають в академічних відпустках, прокуратурою м. Чернівців встановлено, що в одному із коледжів обласного центру стосовно окремих студентів вказані нарахування проводилися з порушеннями.

Зокрема, частину соціальної стипендії за період з травня по жовтень 2012 року, через порушення порядку її призначення та виплати, недоотримала учениця коледжу – дитина з особливими потребами.

Також недоотримала належну за чинним законодавством матеріальну допомогу інша студентка-інвалід, котра навчалась у цьому ж коледжі, але за станом здоров’я перебувала в академічній відпустці за медичними показаннями.

За результатами перевірки прокуратурою м. Чернівців до керівництва навчального закладу внесено подання про усунення виявлених порушень законодавства України щодо соціального захисту дітей, причин та умов, що їм сприяли. Вимоги, вказані в документі реагування, навчальним закладом задоволені у повному обсязі – заборгованість із соціальних виплат дітям-інвалідам погашено.

Роман МАРЕНІН,
прес-секретар прокурора м.Чернівців